OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Barbora Prokopová

Se svojí váhou jsem nebyla spokojená již delší dobu, ale snažila jsem se zhubnout. Sice jsem vždy něco shodila, ale po čase jsem opět přibrala. Do Světa zdraví jsem se objednala na doporučení známé, která díky tomuto programu zhubla.

Objednala jsem se k paní Janě Kolrusové. Na první konzultaci mi vysvětlila, co mě všechno čeká, jakých chyb se dopouštím a poradila mi vhodné pohybové aktivity. Na dalším setkání již pro mě měla připravený jídelníček a já se mohla vrhnout do boje s nadbytečnými kilogramy. Díky tomu moje váha začala klesat. Nakonec se mi podařilo shodit 7 cm v pase. Celkově se cítím mnohem lépe a rozhodně hodlám ve zdravém životním stylu pokračovat.

Moc bych chtěla paní Kolrusové poděkovat za úžasný přístup. Vždy mi dobře poradila a dokázala mě motivovat, když jsem potřebovala.

Barbora Prokopová, Pardubice

Barbora Prokopová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Barbora Prokopová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.