OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Anna Petrusová

Po šesti měsících tohoto programu jsem o 13 kg lehčí

Jmenuji se Anna Petrusová a před rokem a půl se mi narodila dcera. Stejně jako většina maminek jsem už během těhotenství začala nabírat na hmotnosti – a to nejen na bříšku, ale všude. Rok po porodu jsem se blížila hranici 95kg. Zkoušela jsem různé diety, vždy to dopadlo stejně – pár kilo dolů, zanedlouho ještě více kilo nahoru... Nic nepomáhalo, tak mne partner domluvil schůzku se specialistou ve Světě zdraví v Pardubicích.

Hned na první schůzce mi pan Solnička řekl, co je špatně – a že toho bylo dost... Na druhé schůzce jsem již měla připravený osobní jídelníček a další informace jak a co změnit.

Začala jsem více sportovat a změnila jsem stravu podle jídelničku od pana Solničky. Každých 14dní jsem chodila na pravidelné kontroly do Světa zdraví, kde mi můj poradce, pan Solnička řekl informace o tuku v těle, podílu vody, svalovině a dalších sledovaných údajů. Na každé další kontrole, jsem se zlepšovala, což mne hodně motivovalo.

Nyní, na konci svého šesti měsíčního programu jsem o 13 kilogramů tuku lehčí a cítím se o 1000% lépe. Není to jen další dieta, je to změna životního stylu k lepšímu. Jsem moc ráda, že jsem tento program podstoupila.

Chtěla bych tímto poděkovat panu Solničkovi za skvělou péči, spolupráci a doporučit i vám návštěvu ve Světě zdraví.

Anna Petrusová
Prosinec 2014

Anna Petrusová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Anna Petrusová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.